Press enter to start

Łopatki i uszczelki

Łopatki do pomp próżniowych

Vasco Parts dostarcza zamienne łopatki (płytki / lamele) do pomp próżniowych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno łopatki grafitowe, jak i bekielitowe.

Nasze lamelki pochodzą od zachodnich, renomowanych producentów, dlatego jakością nie odbiegają od części oryginalnych

Zdjęcie produktu  Łopatki i uszczelki

Dostarczamy płytki do pomp próżniowych popularnych, zachodnich producentów.

Producenci pomp próżniowych

Becker
BGS General
Busch
Leybold
Orion
PVR Rotant
Rietschle

Łopatki / płytki / lamelki do pomp próżniowych

Poniższa lista przedstawia numery katalogowe łopatek do pomp próżniowych, do których mamy odpowiedniki.

Łopatki Becker 90050500000
Łopatki Becker 90050600000
Łopatki Becker 90050700000
Łopatki Becker 90051000000
Łopatki Becker 90051100000
Łopatki Becker 90051200000
Łopatki Becker 90051900000
Łopatki Becker 90052600000
Łopatki Becker 90052800000
Łopatki Becker 90058000000
Łopatki Becker 90058100000
Łopatki Becker 90058300000
Łopatki Becker 90058500000
Łopatki Becker 90130300000
Łopatki Becker 90130400000
Łopatki Becker 90130800000
Łopatki Becker 90131500000
Łopatki Becker 90131600000
Łopatki Becker 90131700000
Łopatki Becker 90132400000
Łopatki Becker 90132500000
Łopatki Becker 90132510000
Łopatki Becker 90132510010
Łopatki Becker 90132700000
Łopatki Becker 90132800000
Łopatki Becker 90132900000
Łopatki Becker 90133000000
Łopatki Becker 90133100000
Łopatki Becker 90133300000
Łopatki Becker 90133400000
Łopatki Becker 90133800004
Łopatki Becker 90134700000
Łopatki Becker 90134900000
Łopatki Becker 90135200000
Łopatki Becker 90136100000
Łopatki Becker 90136700000
Łopatki Becker 90137200000
Łopatki Becker 90137300000
Łopatki Becker 90138700000
Łopatki Becker 90138800000
Łopatki Becker 90139600000
Łopatki Becker 90139700000
Łopatki Becker 90139800000
Łopatki Becker 90139900000
Łopatki Becker 90140100000
Łopatki Becker 90140200000
Łopatki BGS General 34014
Łopatki BGS General 34021
Łopatki BGS General 34022
Łopatki BGS General 34023
Łopatki BGS General 34024
Łopatki BGS General 34030
Łopatki BGS General 34031
Łopatki BGS General 34032
Łopatki BGS General 34033
Łopatki BGS General 34034
Łopatki BGS General 34035
Łopatki BGS General 34036
Łopatki BGS General 34037
Łopatki BGS General 34038
Łopatki BGS General 34040
Łopatki BGS General 34042
Łopatki BGS General 34044
Łopatki BGS General 34046
Łopatki BGS General 34047
Łopatki BGS General 34070
Łopatki BGS General 34071
Łopatki Busch 710000301
Łopatki Busch 713000321
Łopatki Busch 713000336
Łopatki Busch 722000015
Łopatki Busch 722000016
Łopatki Busch 722000017
Łopatki Busch 722000050
Łopatki Busch 722000065
Łopatki Busch 722000066
Łopatki Busch 722000189
Łopatki Busch 722000219
Łopatki Busch 722000231
Łopatki Busch 722000270
Łopatki Busch 722000300
Łopatki Busch 722000330
Łopatki Busch 722000360
Łopatki Busch 722000452
Łopatki Busch 722000453
Łopatki Busch 722000454
Łopatki Busch 722000455
Łopatki Busch 722000456
Łopatki Busch 722000457
Łopatki Busch 722109143
Łopatki Busch 722133118
Łopatki Busch 722330000
Łopatki Busch 722500019
Łopatki Busch 722500122
Łopatki Busch 722515895
Łopatki Busch 722516054
Łopatki Busch 722516573
Łopatki Busch 722516729
Łopatki Busch 722521014
Łopatki Busch 722522488
Łopatki Busch 722522489
Łopatki Busch 722524785
Łopatki Busch 722524833
Łopatki Busch 722524874
Łopatki Busch 722533535
Łopatki Busch 722533536
Łopatki Busch 722534079
Łopatki Busch 724000118
Łopatki Busch 724105206
Łopatki D.V.P. 3301002
Łopatki D.V.P. 3301011
Łopatki D.V.P. 3301012
Łopatki D.V.P. 3301016
Łopatki D.V.P. 3301018
Łopatki D.V.P. 3301020
Łopatki D.V.P. 3301021
Łopatki D.V.P. 3302029
Łopatki D.V.P. 3302033
Łopatki D.V.P. 3302034
Łopatki D.V.P. 3302035
Łopatki D.V.P. 3302038
Łopatki D.V.P. 3302039
Łopatki D.V.P. 3302040
Łopatki D.V.P. 3302042
Łopatki D.V.P. 3302047
Łopatki D.V.P. 3302048
Łopatki GEV 200011
Łopatki GEV 200035
Łopatki GEV 220023
Łopatki GEV 40045
Łopatki GEV 40065
Łopatki GEV 40100
Łopatki GEV 40180
Łopatki GEV 40208
Łopatki GEV 40210
Łopatki Leybold 71029380
Łopatki Leybold 71214310
Łopatki Leybold 71234170
Łopatki Leybold 71234370
Łopatki Leybold 71401060
Łopatki Leybold 71401070
Łopatki Leybold 71404190
Łopatki Leybold 71412000
Łopatki Leybold 71412010
Łopatki Leybold 71412020
Łopatki Leybold 71418750
Łopatki Leybold 971424540
Łopatki Mil's 209681
Łopatki Mil's 214319
Łopatki Mil's 215223
Łopatki Mil's 216182
Łopatki Mil's 220058
Łopatki Mil's 220600
Łopatki Mil's  
Łopatki Orion 4007480010
Łopatki Orion 4009564010
Łopatki Orion 4009565010
Łopatki Orion 4009566010
Łopatki Orion 4012865010
Łopatki Orion 4038284010
Łopatki Orion 4039395010
Łopatki Orion 4041811011
Łopatki Orion 4100653010
Łopatki Orion 4100888010
Łopatki Orion 4100889010
Łopatki Orion 4101504010
Łopatki Orion 4101754010
Łopatki PVR Rotant 200250
Łopatki PVR Rotant 202517
Łopatki PVR Rotant 203793
Łopatki PVR Rotant 203800
Łopatki PVR Rotant 203926
Łopatki PVR Rotant 206528
Łopatki PVR Rotant  
Łopatki Rietschle 502245
Łopatki Rietschle 507051
Łopatki Rietschle 507106
Łopatki Rietschle 507107
Łopatki Rietschle 507108
Łopatki Rietschle 507109
Łopatki Rietschle 507110
Łopatki Rietschle 512762
Łopatki Rietschle 513431
Łopatki Rietschle 513455
Łopatki Rietschle 513702
Łopatki Rietschle 513878
Łopatki Rietschle 515642
Łopatki Rietschle 516093
Łopatki Rietschle 518943
Łopatki Rietschle 521303
Łopatki Rietschle 521556
Łopatki Rietschle 521638
Łopatki Rietschle 521639
Łopatki Rietschle 522410
Łopatki Rietschle 522716
Łopatki Rietschle 523399
Łopatki Rietschle 523400
Łopatki Rietschle 523446
Łopatki Rietschle 523447
Łopatki Rietschle 523474
Łopatki Rietschle 523556
Łopatki Rietschle 523557
Łopatki Rietschle 523777
Łopatki Rietschle 523778
Łopatki Rietschle 523851
Łopatki Rietschle 523879
Łopatki Rietschle 523880
Łopatki Rietschle 523885
Łopatki Rietschle 523889
Łopatki Rietschle 524002
Łopatki Rietschle 524003
Łopatki Rietschle 524004
Łopatki Rietschle 524007
Łopatki Rietschle 524009
Łopatki Rietschle 524011
Łopatki Rietschle 524142
Łopatki Rietschle 524802
Łopatki Rietschle 525351
Łopatki Rietschle 525400
Łopatki Rietschle 525421
Łopatki Rietschle 525977
Łopatki Rietschle 526098
Łopatki Rietschle 526311
Łopatki Rietschle 526577
Łopatki Rietschle 526584
Łopatki Rietschle 526627
Łopatki Rietschle 526676
Łopatki Rietschle 526886
Łopatki Rietschle 527133
Łopatki Rietschle 527134
Łopatki Rietschle 527876
Łopatki Rietschle 527958
Łopatki Rietschle 528129
Łopatki Rietschle 528190
Łopatki Rietschle 528222
Łopatki Rietschle 528401
Łopatki Rietschle 528802
Łopatki Rietschle 529267
Łopatki Rietschle 567046
Łopatki Vuototecnica 00MV6010
Łopatki Vuototecnica VTS15/F
Łopatki Vuototecnica VTS20

Uszczelki do pomp próżniowych

Do niektórych urządzeń dostarczamy również komplety uszczelek potrzebne do przeglądu i serwisu pompy próżniowej. W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in. odpowiedniki poniższych uszczelek do pomp próżniowych:

Uszczelka Becker 00300026200
Uszczelka Becker 00310026200
Uszczelka Becker 00700026200
Uszczelka Becker 00890016500
Uszczelka Becker 0890016500
Uszczelka Becker 91750100000
Uszczelka Becker 91760900000
Komplet uszczelek Becker 54900010100
Komplet uszczelek Becker 54900010400
Komplet uszczelek Becker 54900010700
Komplet uszczelek Becker 54900012900
Komplet uszczelek Becker 54900013100
Komplet uszczelek Becker 54900021100
Komplet uszczelek Becker 54900021300
Komplet uszczelek Becker 54900022200
Komplet uszczelek Becker 54900026100
Komplet uszczelek Becker 54900026400
Komplet uszczelek Becker 54900040300
Komplet uszczelek Becker 54900040500
Komplet uszczelek Becker 54900052200
Komplet uszczelek BGS General 34106
Komplet uszczelek BGS General 35021
Komplet uszczelek BGS General 35126
Komplet uszczelek BGS General 35127
Komplet uszczelek BGS General 35128
Komplet uszczelek BGS General 35129
Komplet uszczelek BGS General 35135
Komplet uszczelek BGS General 35137
Komplet uszczelek Busch 990000053
Komplet uszczelek Busch 990000083
Komplet uszczelek Busch 990000113
Komplet uszczelek Busch 990000143
Komplet uszczelek Busch 99005002
Komplet uszczelek Busch 99006102
Komplet uszczelek Busch 99008102
Komplet uszczelek Busch 990106211
Komplet uszczelek Busch 99011102
Komplet uszczelek Busch 99014002
Komplet uszczelek Busch 990506191
Komplet uszczelek Busch 990506192
Komplet uszczelek Busch 990506361
Komplet uszczelek Busch 990516591
Komplet uszczelek Busch 990525384
Komplet uszczelek Leybold 19709
Komplet uszczelek Leybold 19710
Komplet uszczelek Leybold 19711
Komplet uszczelek Leybold 19712
Komplet uszczelek Leybold 19713
Komplet uszczelek Leybold 71221740
Komplet uszczelek Leybold 71230010
Komplet uszczelek Leybold 71234800
Komplet uszczelek Leybold 71236060
Komplet uszczelek Leybold 71241270
Komplet uszczelek Leybold 71401990
Komplet uszczelek Leybold 71402000
Komplet uszczelek Leybold 71404540
Komplet uszczelek Leybold 71404850
Komplet uszczelek Leybold 71405380
Komplet uszczelek Leybold 71405390
Komplet uszczelek Leybold 71418560
Komplet uszczelek Leybold 71419360
Komplet uszczelek Leybold 971427670
Komplet uszczelek Leybold 97192016
Komplet uszczelek Leybold 97196541
Komplet uszczelek Leybold 97196641
Komplet uszczelek Leybold 97196641V
Komplet uszczelek Leybold 97196651V
Komplet uszczelek Leybold 97196671
Komplet uszczelek Leybold 97196681
Komplet uszczelek Leybold 97197152
Komplet uszczelek Leybold 97197252
Komplet uszczelek Leybold 97197452
Komplet uszczelek Leybold 97197552
Komplet uszczelek Leybold 97197652
Komplet uszczelek Leybold 97197701
Komplet uszczelek PVR Rotant GC105E
Komplet uszczelek PVR Rotant GC205E
Komplet uszczelek PVR Rotant GC300E
Komplet uszczelek PVR Rotant GV105E
Komplet uszczelek PVR Rotant GV205E
Komplet uszczelek PVR Rotant GV300E
Komplet uszczelek Rietschle 1009270101
Komplet uszczelek Rietschle 1025210101
Komplet uszczelek Rietschle 1025670101
Uszczelka Rietschle 313504
Uszczelka Rietschle 314088
Uszczelka Rietschle 520981
Uszczelka Rietschle 521410
Uszczelka Rietschle 526007
Uszczelka Rietschle 527832
Uszczelka Rietschle 706308

Wkładki sprzęgła do pomp

Jeśli potrzebujecie Państwo wkładki sprzęgła (coupling element) do pompy próżniowej, w ofercie posiadamy kilka rodzajów - odpowiedników najbardziej popularnych wkładek, m.in.:

Wkładka sprzęgła / sprzęgło Becker 90220000000
Wkładka sprzęgła / sprzęgło Becker 90220900000
Wkładka sprzęgła / sprzęgło Becker 90221000000
Wkładka sprzęgła / sprzęgło Busch 512003
Wkładka sprzęgła / sprzęgło Busch 512004
Wkładka sprzęgła / sprzęgło Busch 512005
Wkładka sprzęgła / sprzęgło Busch 512007
Wkładka sprzęgła / sprzęgło Busch 512009
Wkładka sprzęgła / sprzęgło Busch 512016
Wkładka sprzęgła / sprzęgło Leybold 71035353
Wkładka sprzęgła / sprzęgło Leybold 71213192
Wkładka sprzęgła / sprzęgło Rietschle 510699-00009
Szukasz łopatek do pompy próżniowej?

Otrzymaj niezobowiązującą wycenę:

Szukasz łopatek do pompy próżniowej?

Otrzymaj niezobowiązującą wycenę: