Press enter to start

Tłumiki

Tłumiki do pomp próżniowych

VASCO PARTS oferuje tłumiki używane m.in. w pompach próżniowych do tłumienia hałasu na wylocie powietrza. Tłumiki dobieramy zarówno na podstawie numerów katalogowych producentów pomp próżniowych, jak i po wymiarach.

Zdjęcie produktu  Tłumiki

Tłumiki z pojedynczym przyłączem

L.P. Przyłącze: Średnica zewnętrzna: Wysokość całkowita: Wysokość korpusu: Wysokość gwintu:
1 1/2" 50 mm 113 mm 100 mm 13 mm
2 3/4" 50 mm 120 mm 100 mm 20 mm
3 1" 70 mm 158 mm 138 mm 20 mm
4 1 1/4" 70 mm 188 mm 138 mm 50 mm
5 1 1/2" 80 mm 203 mm 170 mm 33 mm
6 2" 89 mm 231 mm 198 mm 33 mm
7 1 1/2" 100 mm 231 mm 198 mm 33 mm
8 3" 152 mm 435 mm 350 mm 85 mm
9 4" 152 mm 435 mm 400 mm 35 mm

Tłumiki z podwójnym przyłączem

L.P. Przyłącze: Średnica zewnętrzna: Wysokość całkowita: Wysokość korpusu: Wysokość gwintu:
10 1/2" 50 mm 126 mm 100 mm 13 mm
11 3/4" 50 mm 140 mm 100 mm 20 mm
12 1" 70 mm 178 mm 138 mm 20 mm
13 1 1/4" 70 mm 238 mm 138 mm 50 mm
14 1 1/2" 80 mm 236 mm 170 mm 33 mm
15 2" 89 mm 264 mm 198 mm 33 mm
16 1 1/2" 100 mm 270 mm 198 mm 36 mm
17 3" 152 mm 575 mm 405 mm 85 mm
18 4" 152 mm 476 mm 400 mm 38 mm

 

Tłumiki do pomp - numery katalogowe

W ofercie posiadamy odpowiedniki do tłumików wielu znanych producentów. Poniższa lista przedstawia numery katalogowe tłumików, do których jesteśmy w stanie zaproponować wersję alternatywną.

Tłumik Alwitco 0911000
Tłumik Alwitco 0911001
Tłumik Alwitco 0911002
Tłumik Alwitco 0911005
Tłumik Alwitco 0911007
Tłumik Alwitco 0911010
Tłumik Alwitco 0911012
Tłumik Alwitco 0911015
Tłumik Alwitco 0911020
Tłumik Alwitco 0911030
Tłumik Alwitco 0911040
Tłumik Alwitco 0911060
Tłumik Alwitco B00
Tłumik Alwitco B01
Tłumik Alwitco B02
Tłumik Alwitco B05
Tłumik Alwitco B07
Tłumik Alwitco B10
Tłumik Alwitco B12
Tłumik Alwitco B15
Tłumik Alwitco B20
Tłumik Alwitco B30
Tłumik Alwitco B40
Tłumik Alwitco B60
Tłumik D.V.P. 9409000
Tłumik D.V.P. 9409001
Tłumik D.V.P. 9409002
Tłumik D.V.P. 9409003
Tłumik D.V.P. 9409004
Tłumik D.V.P. 9409005
Tłumik D.V.P. 9409010
Tłumik D.V.P. 9409011
Tłumik D.V.P. 9409012
Tłumik D.V.P. 9409013
Tłumik D.V.P. 9409014
Tłumik D.V.P. 9409015
Tłumik D.V.P. SAD.1
Tłumik D.V.P. SAD.1-1/2
Tłumik D.V.P. SAD.1-1/4
Tłumik D.V.P. SAD.2
Tłumik D.V.P. SAD.2-1/2
Tłumik D.V.P. SAD.4
Tłumik D.V.P. SAS.1
Tłumik D.V.P. SAS.1-1/2
Tłumik D.V.P. SAS.1-1/4
Tłumik D.V.P. SAS.2
Tłumik D.V.P. SAS.2-1/2
Tłumik D.V.P. SAS.4
Tłumik Esam 169368
Tłumik Esam 169369
Tłumik Esam 169370
Tłumik Esam 169371
Tłumik Esam 169373
Tłumik Esam 169374
Tłumik Esam 169375
Tłumik Esam 169376
Tłumik Esam 169377
Tłumik F.P.Z. Effepizeta SI4
Tłumik F.P.Z. Effepizeta SI5
Tłumik F.P.Z. Effepizeta SI6
Tłumik F.P.Z. Effepizeta SI8
Tłumik F.P.Z. Effepizeta SS4
Tłumik F.P.Z. Effepizeta SS5
Tłumik F.P.Z. Effepizeta SS6
Tłumik F.P.Z. Effepizeta SS8
Tłumik Pneumofore SI4
Tłumik Pneumofore SI5
Tłumik Pneumofore SI6
Tłumik Pneumofore SI8
Tłumik Pneumofore SS4
Tłumik Pneumofore SS5
Tłumik Pneumofore SS6
Tłumik Pneumofore SS8
Tłumik Rietschle 731381
Tłumik Rietschle 731382
Tłumik Rietschle 731483
Tłumik Rietschle 731484
Tłumik Rietschle 731485
Tłumik Rietschle 73148501
Tłumik Rietschle 731486
Tłumik Rietschle 731487
Tłumik Rietschle 731488
Tłumik Rietschle 731489
Tłumik Rietschle 731490
Tłumik Rietschle 731491

Części do pomp próżniowych

Do pomp próżniowych oferujemy również podstawowe części przeglądowe:

Szukasz tłumika do pompy próżniowej?

Wyślij zapytanie i otrzymaj ofertę

Szukasz tłumika do pompy próżniowej?

Wyślij zapytanie i otrzymaj ofertę