Press enter to start

O firmie

VASCO PARTS - Twój dostawca części do sprężarek i pomp

VASCO PARTS oferuje zamienne części eksploatacyjne do sprężarek śrubowych, sprężarek łopatkowych i pomp próżniowych. Oferowane części to wysokiej jakości odpowiedniki - produkty zachodnich, renomowanych firm, będących dostawcami dla producentów sprężarek i pomp.

VASCO PARTS zapewnia Państwu opłacalną i niezawodną alternatywę dla drogich oryginalnych części zamiennych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zamienniki części serwisowych do większości sprężarek wiodących producentów.

Asortyment

Filtry powietrza

Filtry i wkłady filtrów powietrza do sprężarek śrubowych i łopatkowych oraz pomp próżniowych

Filtry oleju

Filtry puszkowe i wkłady filtrów oleju do sprężarek śrubowych i łopatkowych oraz pomp próżniowych.

Separatory oleju

Separatory puszkowe, koszowe i wkłady separatorów do sprężarek i pomp próżniowych.

Oleje

Oleje mineralne do olejowych sprężarek śrubowych i sprężarek łopatkowych.

Łopatki i uszczelki

Płytki grafitowe i bekielitowe oraz komplety uszczelek i wkładki sprzęgła do pomp próżniowych.

Wkłady filtracyjne

Wkłady instalacyjne do przemysłowych filtrów sprężonego powietrza poza sprężarką.

Wkłady separatorów wody

Wkłady węglowe i olejochłonne do wodno-olejowych separatorów kondensatu.

Zestawy naprawcze

Zestawy przeglądowe do sprężarek łopatkowych Hydrovane i niektórych kompresorów śrubowych.

Szukasz filtrów do sprężarki lub pompy?

Wypełnij formularz, a my prześlemy ofertę!

Jesteśmy pewni, że żadna inna firma w Polsce nie posiada tak bogatej oferty części zamiennych do sprężarek, a jest ona z dnia na dzień poszerzana.

Każdy element wymienny dobierany jest na podstawie typu i oryginalnego numeru producenta, dzięki czemu otrzymujecie Państwo wysokiej klasy zamiennik odpowiadający w 100% oryginalnej części po bardzo konkurencyjnej cenie.

W celu maksymalnego skrócenia czasu oczekiwania na realizację zamówienia posiadamy stale wzbogacany magazyn najbardziej popularnych części zamiennych.

Dlaczego VASCO PARTS?

Wysoka jakość

Nasze części pochodzą bezpośrednio od producentów - europejskich, renomowanych firm, które wytwarzają elementy eksploatacyjne dla producentów sprężarek i pomp próżniowych.

Szeroki wybór

Dostarczamy filtry i separatory do większości dostępnych na polskim rynku i znanych na świecie kompresorów śrubowych i łopatkowych oraz pomp.

Szybka wycena

Posiadamy rozbudowany system oraz dużą bazę części i modeli urządzeń, dzięki czemu możemy szybko przygotować wycenę i przesłać atrakcyjną ofertę.

Sprawna realizacja

Duży magazyn centralny, kilku sprawdzonych dostawców i regularne dostawy pozwalają na sprawną realizację Państwa zamówienia.

Części oryginalne czy zamienniki?

Producenci sprężarek i pomp zwykle sami nie produkują części zamiennych do swoich urządzeń. Firmy takie podpisują umowy bezpośrednio z producentami filtrów, którzy wykonują dla nich odpowiednie elementy. Producenci sprężarek korzystają z różnych producentów filtrów, dlatego w kolejnych latach faktyczni producenci części oryginalnych mogą się różnić.

Większość producentów w swoich sprężarkach i pompach próżniowych używa tej samej puli części eksploatacyjnych, dlatego większość renomowanych producentów filtrów produkuje swoją wersję każdego elementu.

Części zamienne VASCO PARTS pochodzą bezpośrednio od producentów i dystrybutorów filtrów. Jesteśmy przekonani że te renomowane firmy gwarantują najwyższą jakość swoich produktów, a Państwo otrzymujecie zamienniki dokładnie odpowiadające częściom oryginalnym.

Szukasz części eksploatacyjnych?

Wyślij zapytanie i poznaj naszą ofertę: